کارت ویزیت های سلفونی با روکش مات و براق، از جنس های خوب، ارزان و پرطرفدار در میان انواع کارت ویزیت هستند که به صورت استاندارد در دو سایز بزرگ یا طرح لمینت و سایز کوچک یا معمولی به صورت یک رو یا دو رو چاپ می شوند.

نکته مهم و ویژگی دیگر این نوع کارت ویزیت آن است که امکان چاپ آن در ابعاد دلخواه یا به صورت قالب دار وجود دارد. علاوه بر قیمت مناسب این نوع کارت ویزیت امکان چاپ در سایز دلخواه یا قالب دار ، تفاوت روکش در دو نوع مات و براق می توانند جوابگوی هر سلیقه ای باشد .

نگاهی به ویژگی های کارت ویزیت سلفون مات

همانطور که می دانید اجسام با روکش مات نور را منعکس نمی کنند و به همین علت پس از چاپ و سلفون کشی کارت ویزیت کمی بی رنگ و رو تر از حالت اصلی دیده می شود. برای افرادی که تمایل دارند تا بتوانند روی کارت ویزیت به سادگی بنویسند سلفون مات گزینه مناسبی است ، این نوع کارت ویزیت اقتصادی بودن رنگ و طرح به زیبایی نمایش می دهد.

نگاهی به ویژگی های کارت ویزیت سلفون براق

روکش براق سلفونی، باعث انعکاس نور شده رنگ ها جلوه ی بیشتری نسبت به طرح اولیه پیدا کند. یادداشت روی نوع کارت فقط با ماژیک امکان پذیر است ، برای کسانی که به دنبال کارت ویزیت اقتصادی و در عسن حال داری شفافیت در طرح و رنگ هستند سلفون براق گزینه مناسبی است .

کارت ویزیت سلفونی طرح چرم

از جنس کارت ویزیت سلفونی محصولی با نام سوسماری یا طرح چرم تولید می شود که روکش آن بسته به سلیقه تولید کننده میتواند مات یا براق بوده بافتی مانند چرم دارد. روکش سلفونی کارت ویزیت طرح چرم باعث می شود علاوه بر ظاهر متفاوت و جذاب ، مقاومت این نوع کارت نسبت به کارت ویزیت بافت دار کتان بیشتر بوده و عمر طولانی تری داشته باشد.

مشخصات فنی

 ابعاد: 4.8 * 8.5 برای کارت ویزیت معمولی و 6 * 9 برای کارت ویزیت سایز بزرگ (امکان چاپ با ابعاد دلخواه)

 نوع جنس: مقوای گلاسه 300 گرم

 نوع روکش: سلفون مات یا براق

 وجه: یک رو/دو رو

 تیراژ: از 1000 عدد به بالا

نکات طراحی کارت ویزیت سلفونی

خلاصی برش را از هر سمت در کارت ویزیت های معمولی سه میلیمتر در در کارت ویزیت های طرح لمینت نیم سانت می باشد و در این ناحیه لوگو و یا نوشته نباید قرار بگیرد چرا که احتمال برش وجود دارد.